Uitnodiging jaarvergadering Eagle Fund
Zeist,1 juni 2026
Ieder jaar organiseren wij een jaarvergadering van Eagle Fund. Wij nodigen participatiehouders en deelnemers graag uit voor de jaarvergadering 2026.
Op 23 juni 2026 bent u van harte welkom in Amsterdam, MediArena
De jaarvergadering vindt plaats op 23 juni 2026 op het kantoor van Achmea Investment Management, MediArena 5 – 8, 1040 KH in Amsterdam. De jaarvergadering start om 09.00 uur.
De agenda van de jaarvergadering is als volgt:
1. Opening;
2. Verslag beheerder en bewaarder over gang van zaken in het afgelopen boekjaar;
3. Vaststelling jaarrekening over het afgelopen boekjaar;
4. Dechargeverlening beheerder over het afgelopen boekjaar;
5. Dechargeverlening bewaarder over het afgelopen boekjaar;
6. Sluiting.
Het jaarverslag 2025, de agenda alsmede de overige vergaderstukken liggen ter inzage op het kantoor van Achmea Investment Management, MediArena 5 – 8 te Amsterdam.
U kunt de jaarvergadering alleen bijwonen als u zich aanmeldt
Deelnemers die de vergadering wensen bij te wonen, melden zich via het e-mailadres vermogensopbouw@achmea.nl aan onder vermelding van hun rekeningnummer. De uiterste datum van aanmelding voor de vergadering is maandag 15 juni 2026.
Na ontvangst en controle van uw aanmelding ontvangt u een uitnodiging voor de jaarvergadering
Na de uiterste datum van aanmelding ontvangt u van ons een e-mail met de uitnodiging. Bij de jaarvergadering vragen wij participanten zich te legitimeren met een geldig identiteitsbewijs.
Zeist, 1 juni 2026
De Beheerder: Achmea Investment Management B.V.
De Directie